Spotkania biznesowe

W Hotelu Fado

Dla firm, instytucji oraz osób prywatnych została przygotowana specjalna oferta dotycząca możliwości organizacji szkoleń, spotkań, imprez zamkniętych, spotkań biznesowych, konferencji. Jeżeli mają Państwo w planie celebrowanie rocznicy działalności firmy, zorganizowanie przyjęcia dla ważnego kontrahenta, przeprowadzenie kursu lub szkolenia dla swoich podopiecznych, zorganizowanie konferencji promującej swoją firmę, przyjemnie zakończyć ważne negocjacje biznesowe lub po prostu spotkać się z przyjaciółmi firmy zapraszamy Państwa do Hotel Fado ***.

Zapewniamy zorganizowanie i dostosowanie naszej oferty do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każda zorganizowana przez nas uroczystość była wyjątkowa i odbywała się we wspaniałym klimacie.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do firm, ale również do indywidualnych klientów biznesowych.

Panujący w Hotelu Fado nastrój sprawia, że ta, usytuowany w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego , jest znakomitym miejscem do organizacji spotkań biznesowych. Zależny nam na tym, aby Goście czuli się komfortowo i mogli swobodnie rozmawiać na każdy temat. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by nasi goście czuli się komfortowo.

Gwarantujemy wyjątkowość miejsca, menu, obsługi, profesjonalną organizację wydarzeń, niezapomniany klimat. Nie wahaj się – spędź miło czas w naszym Hotelu

Gwarantujemy wyjątkowość miejsca, menu, obsługi, profesjonalną organizację wydarzeń, niezapomniany klimat.
Nie wahaj się – spędź miło czas w naszym Hotelu.

Informacje i rezerwacja

marketing@fadohotel.pl
+48 95 738 88 00
+48 509 875 269