Centrum konferencyjne

W Hotelu Fado

Jeśli jesteście Państwo zmęczeni poszukiwaniem komfortowej usługi wynajmu sal szkoleniowych do zapraszamy do Hotelu Fado***. Dysponujemy kilkoma salami konferencyjnymi które jesteśmy w stanie zaaranżować zgodnie z indywidualnymi życzeniami klienta. Każda z sal jest klimatyzowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny.

Hotel Fado

Sala konferencyjna mała do 50 osób

Mała sala konferencyjna jest idealnym miejscem kameralnych spotkań biznesowych, przeprowadzania rekrutacji, a także uroczystości rodzinnych. Na potrzeby szkoleń i konferencji istnieje możliwość wyposażenia sali w sprzęt konferencyjny bez dodatkowych opłat.

Hotel Fado

Sala konferencyjna do 90 osób

Sala jest wyposażona w rzutnik multimedialny, nagłośnienie, mikrofon, Flipchart, bez przewodowy Internet całe wyposażenie jest wliczone już w wynajem Sali. Jest to sala przystosowana do przeprowadzania szkoleń, rekrutacji, spotkań biznesowych.

Hotel Fado

Sala balowa do 150 osób

Sala balowa jest idealnym miejscem do przeprowadzania gal, uroczystych kolacji, wystawnych balów oraz bankietów ale również lunchy czy tez posiłków dla grup zorganizowanych.

W ramach wynajmu sal konferencyjnych oferujemy:

  • wysoki standard wyposażenia sal (wygodne meble, wystarczająca przestrzeń, klimatyzacja, projektor full HD o dużej jasności i kontraście, szybki internet WiFi, flipchart, itp.);
  • pełną obsługę szkolenia (serwis kawowy, catering, recepcję...);
  • monitorowany parking;
  • pomoc w przygotowaniu i realizacji Państwa przedsięwzięcia;
  • wieloletnie doświadczenie w organizacji i obsłudze szkoleń i konferencji.

Informacje i rezerwacja

marketing@fadohotel.pl
+48 95 738 88 00
+48 509 875 269

Miejsce

HOTEL FADO *** SYLWIA DUDZIAK
Al. Konstytucji 3-go Maja 12
66-400 Gorzów Wlkp.
NIP 599-216-08-14