Oferta hotel fado

Hotel Fado

Imprezy okolicznościowe

Do każdego typu imprezy przygotujemy specjalne menu potraw, które będzie doskonale dopasowane do charakteru imprezy i gustu zaproszonych gości. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet bardzo trudnemu wyzwaniu...

Sczegóły

Spotkania biznesowe

Dla firm, instytucji oraz osób prywatnych została przygotowana specjalna oferta dotycząca możliwości organizacji szkoleń, spotkań, imprez zamkniętych, spotkań biznesowych, konferencji. Jeżeli mają Państwo w planie celebrowanie rocznicy działalności firmy, zorganizowanie przyjęcia dla ważnego...

Sczegóły
Hotel Fado
Hotel Fado

Przyjęcia komunijne

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest ona również wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny. Organizując przyjęcie komunijne w naszej restauracji mogą być Państwo pewni, iż zarówno dziecko jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę na organizację przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej, która zawiera wszystkie potrzebne elementy do uczczenia tego szczególnego dnia.

Sczegóły

Taras zieleni

Już od połowy Maja Zapraszamy Państwa . Nie każdy wie, że w Hotelu Fado oprócz czterech wspaniałych sal restauracyjnych , które serwują wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej, znajduje się przestronny letni taras zlokalizowany za budynkiem od strony dziedzińca.

Sczegóły
Hotel Fado
Hotel Fado

Konferencje

Jeśli jesteście Państwo zmęczeni poszukiwaniem komfortowej usługi wynajmu sal szkoleniowych do zapraszamy do Hotelu Fado***. Dysponujemy kilkoma salami konferencyjnymi które jesteśmy w stanie zaaranżować zgodnie z indywidualnymi życzeniami klienta. Każda z sal jest klimatyzowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny.

Sczegóły

Przyjęcia weselne

Sala balowa o powierzchni około 200m2 i wysoka na prawie 8 metrów zawiera elementy dekoracyjne z początku XX wieku. Kryształowe żyrandole podwieszone u sklepienia sali, wraz z efektami świetlnymi typu led, a także wykończenia ze szlachetnego drewna w każdym detalu nawiązują charakterem wystroju do całości gustownie urządzonego hotelu.

Sczegóły
Hotel Fado