Hotel Fado

Twoje centrum miasta

Hotel Fado

Poznaj Nas

Hotel Fado Gorzów Wlkp znajduje się w samym centrum miasta. Rozpoznawalnym znakiem Hotelu Fado są stylowe wnętrza , doskonała kuchnia, najnowsze technologie oraz liczne udogodnienia dla Gości. Szczególny nacisk kładziemy na wysoki poziom komfortu w każdym detalu gustownie urządzonych pokoi.

Historia łączy się z nowoczesnością – oprócz tego co cieszy oko, nasi Goście maja dostęp do bezprzewodowego Internetu na terenie całego obiektu. Hotel Fado Gorzów jest idealnymi miejscem spotkań spotkań ludzi biznesu oraz organizacji szkoleń i konferencji.

Restauracja All Seasons odkryje przed Państwem sekrety kuchni polskiej i regionalnej w nowatorskiej aranżacji.

Rezerwacja

HOTEL FADO ***
SYLWIA DUDZIAK

Al. Konstytucji 3-go Maja 12
66-400 Gorzów Wlkp.
NIP 599-216-08-14

marketing@fadohotel.pl
+48 509 875 269
+48 95 738 88 00

Zalety

Lokalizacja

Hotel znajduje się w centrum Gorzowa, blisko dworca kolejowego i autobusowego. W okolicy dostępne są centra handlowe oraz park.

Restauracja

Specjalnocią Szefa Kuchni są dania kuchni polskiej i regionalnej, czerpiące najlepsze z historii tego miejsca. Obiekt ten wśród Gorzowian ma szczególne znaczenie, gdyż juz w latach 90-tych XIX wieku powstała tu pierwsza restauracja.

Warunki

Nasz hotel zlokalizowany jest w samym centrum miasta. Posiadamy restaurację z bogatym menu które zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia. W elegancko urządzonych pokojach znajduje się wiele udogodnień.